Firmamı Esnafmotoru.com'a Nasıl Eklerim ?

Esnafmotoru.com Türkiye çapındaki bütün esnaf, hizmet ve firmaları tek sitede buluşturan ve kullanıcılarının lokasyon kelime ve kategori bazlı firma aramasına olanak sunan bir web sitesidir.Esnafmotoru.com Firmanızın listelenmesi için hiçbir ücret talep etmemektedir.Esnafmotoru.com’a Firmanızı veya Hizmetinizi eklemek kısa bir form doldurmak kadar basit. Hemen Firmanızı Ekleyin Müşterileriniz Sizi Arama Motorumuzda Görmeye Başlasın.

Müşterileriniz Firmanızı Kolayca Bulsun.

Esnafmotoru.com arama motorunda müşterileriniz sizi sadece firmanızın ilgili olduğu kelimelerden birini aratarak arama motorumuzda tam adresinizi ve iletişim bilgilerinizi haritamız üzerinden bulabilir.Tek yapmanız gereken firmanızı Esnafmotoru.com’a eklemek.

Firma veya Hizmetinizi ekleyin

Firmanızı veya Hizmetinizi Esnafmotoru.com’a eklemek kısa bir doldurmak kadar basittir.Firmanız hızlıca onay sürecinden geçerek onaylanır.
firma-ekle-icon

Müşterileriniz sizi bulsun.

Firmanız onaylandıktan sonra hemen arama motorumuzda ki yerini alır ve müşterileriniz size ve firma bilgilerinize kolayca ulaşır.
arama-icon

Firmanıza Doping etkisi yapın.

Firmanız Esnafmotoru.com üzerinden firmanızın ilgili olduğu iş ile ilgili bir kelime girildiğinde otomatik olarak sizi bulacaktır.Bu sayede müşterilerinizi katlayarak kazancınızda katlanacaktır.
doping-icon

Firmanıza kolayca kampanya ekleyebilirsiniz.

Firmanız Onaylandıktan sonra firmanıza indirimde olan ürünleri, servis ücretlerinizi veya kampanyada olan hizmet veya ürünlerinizi etkinlikler kısmından kolayca ekleyebilir ve müşterilerinize fiyatlarınız ve kampanyalarınız ile ilgili detaylı bilgiyi kolayca sunabilirsiniz.
indirim-icon
harita-erisimi

Harita üzerinden erişim.

Firmanız onaylandıktan hemen sonra haritamız üzerinde arama sonuçlarında çıkacaktır ve müşterilerinize tam adres ve iletişim bilgileri sunulacaktır.
sokak-gorunumu

Google Sokak Görünümü Desteği.

Google sokak görünümü desteği ile müşterileriniz sizi bulmakta artık hiç zorlanmayacak.
canli-destek

7/24 Canlı Destek

Sitemizle alakalı her türlü öneri ve sorunuz için 7/24 canlı desteğimiz bulunmaktadır.Blog sayfamızda sitemizin kullanımı ve firma ekleme ile ilgili yüzlerce döküman bulunmaktadır.
anaysayfa-icon

Anasayfada Yerinizi Alın.

Firmanız Anasayfamızda yerinizi alarak yüz binlerce ziyaretçiye görüntülenir.